Текст для сторінок сайту:
1. Головна сторінка:
Роль геймдизайнера аналогічна ролі постановника завдання в звичайному програмуванні і режисера в кіно.
1. Головна сторінка:
Професія в IT - чудові перспективи для молоді
Сьогодні сфера інформаційних технологій — одна з найбільш привабливих для бажаючих зробити кар’єру. Кваліфікований IT-фахівець не шукає роботу, а обирає між компаніями, що пропонують високу зарплату, соціальний пакет та можливість постійно підвищувати кваліфікацію і будувати успішну кар’єру.
Існує міф, що айтішники – це тільки програмісти, але це не так. В IT існує багато напрямків професій, які суттєво відрізняються по функціоналу, трудовій специфіці та вимогам до кандидатів. Саме тому, від правильного вибору ІТ-спеціальності дуже залежить, наскільки легко кандидату буде її опанувати і наскільки дана професія буде йому цікавою в майбутньому.
Робот підносить каву, включає музику, зустрічає гостей на вході, піклується, аби господар почував себе якнайкраще. Ні, це не сцени одного з романів американського письменника-фантаста Айзека Азімова, який прославився своїми історіями про роботів.
ГЕЙМДИЗАЙНЕР
Спеціаліст, який розробляє правила, стиль і дизайн комп'ютерних ігор.
UI-ДИЗАЙНЕР
Спеціаліст, який організовує ефективну взаємодію техніки, програмного забезпечення і людини
SMM-СПЕЦІАЛІСТ
Спеціаліст, який просуває в соціальних мережах компанію, бренд, продукт, засіб масової інформації, відому особистість.
2. Сторінка "Геймдизайнер"
Геймдизайнер
Розобляє правила, стиль і дизайн комп'ютерних ігор.
Будь-який проект починається з ІДЕЇ. А в ігровому бізнесі геніальна ідея і фантазія гейм-дизайнера є визначальним фактором. Гейм-дизайнер не просто генерує якісь ідеї і різні фічі, але й досконально продумує способи їх реалізації, враховуючи інтереси цільової аудиторії. Ідею гри гейм-дизайнер формує в концепцію, складаючи первинний концепт-документ, в якому чітко викладає короткий опис ігрового процесу і особливості гри.
На підставі концепт-документа створюється дизайн-документ ( «діздок» на жаргоні розробників ігор). На цьому ж етапі вирішується питання фінансування проекту. Потім гейм-дизайнер збирає команду фахівців, які на основі «діздока» створять гру. В процесі розробки гри гейм-дизайнер контролює роботу команди, щоб технічні специфікації відповідали основній ідеї гри. Дизайн-документ в процесі роботи коригується залежно від пропозицій розробників. У тестуванні гри гейм-дизайнер також бере активну участь.
Професія з'явилася в кінці 1980-х років
Для чого існує ця професія?
Основне завдання геймдизайнера - розробка дизайн-документа (game-concept document), де описуються правила і особливості гри.
Геймдизайнер працюють спільно з художниками і програмістами.
Гейм-дизайнер вирішує наступні завдання:
- розробка ідейної основи гри;
- складання концепції проекту;
- складання та редагування дизайн-документа ( «діздока»);
- <при необхідності коригування ідейної основи гри;
- контроль над процесом розробки в частині ігрового дизайну;
- участь в складанні технічної специфікації гри.
Важливі якості
- любов до ігор;
- широкий кругозір;
- багата фантазія;
- гарну уяву;
- художній смак;
- об'єктивність і гнучкість мислення;
- навички організатора, аналітика, психолога, гравця, технічного письменника;
- посидючість;
- Вміння працювати в команді;
- 3. Сторінка UI-дизайнер
- UI-дизайнер або Розробник призначених для користувача інтерфейсів Інтерфейс користувача, UI (англ. User interface) - сукупність засобів і методів, за допомогою яких користувач взаємодіє з різними пристроями і апаратурою. Цей термін зазвичай застосовується до комп'ютерних програм і операційних систем, але інтерфейсом можна назвати набір засобів, методів і правил взаємодії для будь-якого пристрою, керованого людиною. Наприклад, меню на екрані телевізора і пульт дистанційного керування; робочий стіл операційної системи Windows і значки, кнопки та інші елементи управління. Створенням всього цього і займається розробник користувальницьких інтерфейсів або UI-дизайнер - фахівець, який знає і вміє організувати ефективну взаємодію техніки, програмного забезпечення і людини.
Гейм-дизайнер вирішує наступні завдання:
- розробка ідейної основи гри;
- складання концепції проекту;
- складання та редагування дизайн-документа ( «діздока»);
- <при необхідності коригування ідейної основи гри;
- контроль над процесом розробки в частині ігрового дизайну;
- участь в складанні технічної специфікації гри.
Умови праці
0 Post a Comment:
Дописати коментар